Цього року компанія Kernel є партнером Павільйону України на 29-й Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка відбувається у Баку, Азербайджан. Ми продемонструємо сталі та стійкі до зміни клімату практики на кожному етапі нашого ланцюжка створення вартості. До них належать Data Science та інновації при плануванні точних технологій землеробства, відновлювальні сільськогосподарські операції на полях та низьковуглецева переробка кінцевої продукції – соняшникової олії.
Ми прагнемо зробити свій внесок у досягнення спільної мети, показавши напрацювання українського аграрного сектору у напрямку впровадження сталих практик. Таким чином, ми проактивно працюємо з стереотипами щодо впливу агровиробництва на екосистеми України.
Коли:18 листопада, 12:00-12:50
Де:Павільйон України
Роль агросектору України в досягненні цілей Паризької угоди: добровільні вуглецеві ринки, біоенергетика, стійкі ланцюги постачання продовольства
Завдяки своїм унікальним агрокліматичним умовам, родючим ґрунтам, глибоким знанням у сфері сільського господарства та передовим ІТ-інноваціям, Україна має значний потенціал для стимулювання декарбонізації глобальних ланцюгів постачання продуктів харчування. Країна здатна здійснити суттєвий внесок в розвиток добровільних ринків вуглецевих сертифікатів і підтримки глобального енергетичного переходу через виробництво біопалива.
Коли:18 листопада, 13:00-13:50
Де:Павільйон України
Інтеграція сільськогосподарського сектору України в кліматичну регуляторну систему ЄС: роль полісімейкерів, приватного та фінансового секторів
Ця панельна дискусія розгляне регулювання ЄС щодо сільського господарства, зокрема викидів парникових газів, управління вуглецем у ґрунті та регенеративних сільськогосподарських практик, а також дії, які український агросектор має здійснити для узгодження з цілями ЄС у цій сфері.
Коли:18 листопада, 14:00-14:50
Де:Павільйон України
Data Science, ШІ та машинне навчання: як Україна використовує інновації для розвитку низьковуглецевого сільського господарства та гуманітарного розмінування
Новітні підходи дозволяють досягати високих урожаїв при мінімальному впливі на довкілля. Технології також використовуються для розмінування в Україні, допомагаючи відновлювати ґрунти та планувати стійке використання земель.